•  „Mes kiekvienas turim Lietuvą“             Minėdama Lietuvos atkūrimo šimtmetį, Šalčininkų S.Moniuškos menų mokykla 2018 m. balandžio 20 d. visus šalčininkiečius ir miesto svečius pakvietė į specialiai šiai progai skirtą renginį „Mes kiekvienas turim Lietuvą“.       Į renginį atvykusius dalyvius pasitiko Dailės skyriaus mokinių darbų paroda (mokytojai Asta Vasiliauskaitė […]

  • „JAUNOSIOS PIANISTĖS GARSINA MŪSŲ KRAŠTĄ“          2018 m. balandžio 27 d. Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų mokyklos jaunosios pianistės Danielė Jurgo ir Aneta Kočan (mokytojos Danuta Stefanovič ir Vida Ivanovskaja) vyko į XVIII respublikinį fortepijoninių ansamblių konkursą „Skambinu su draugu“, kurį  kasmet organizuoja Elektrėnų meno mokykla. Šis konkursas suburia jaunuosius atlikėjus iš visos Lietuvos. […]

  •  KVIEČIAME MOKYTIS MUZIKOS DAILĖS, CHOREOGRAFIJOS   Fortepijono skyrius – priimami vaikai nuo 6 metų; Akordeono skyrius – priimami vaikai nuo 6 metų; Styginių instrumentų skyrius (smuikas, violončelė) – priimami vaikai nuo 6 metų; Pučiamųjų, mušamųjų instrumentų skyrius (saksofonas, trombonas, mušamieji instrumentai) – priimami vaikai nuo 6 metų; Dailės skyrius – priimami 9 metų ir vyresni […]

  •   Festivalis-konkursas „Львёнок“ (Liūtukas) Lydoje            Gegužės  11 d. jau tradiciškai mūsų mokyklos fortepijono skyriaus mokiniai  dalyvavo  V-ame  respublikiniame vaikų kūrybos festivalyje–konkurse ,,Львёнок“ (Liūtukas), kurį organizuoja Lydos vaikų meno mokykla (Baltarusija).  2018 metai  –  festivaliui-konkursui ,,Львёнок‘‘ jubiliejiniai. Jis vyksta jau dešimtus metus ir penktus metus, kai festivalis-konkursas tapo respublikiniu. Tai 10 […]

  •   Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas-pleneras „Нёманская зямля“ (Nemuno žemė)  įvyko 2018 m. gegužės 12 d. Baltarusijoje.   Konkursą organizavo Lydos rajono Beriozovka miesto menų mokykla. Renginyje dalyvavo 4 mūsų mokyklos Dailės skyriaus mokiniai: Julija Aleksandrovič, Radoslav Judickij, Jekaterina Fedotova ir Darius Šimkonis. Pleneras vyko Nemano pakrantėje, labai gražioje ir tapybiškoje vietoje, kur per 3 valandas […]

 gruodžio 2019
PRANTRKTPNŠTSK
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Darbo laikas

 

Mokyklos darbo laikas:

Pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis

 7.00 – 20.00

 

Pamokų laikas:

1 pamoka –  12.25-13.10
2 pamoka –  13.15-14.00
3 pamoka –  14.05-14.50
4 pamoka –  14.55-15.40
5 pamoka –  15.45-16.30
6 pamoka –  16.35-17.20
7 pamoka –  17.25-18.10
8 pamoka –  18.15-19.00
9 pamoka –  19.05-19.50

 

 

Administracijos darbo grafikas:

Vardas, pavardė Pareigos Darbo grafikas  
Liudmila Bandalevič  L. e. direktoriaus pareigas  darbo grafikas
Tatjana Ulbin Direktoriaus pavaduotoja ugdymui   vaiko priežiūros atostogose
Aleksandras Gudačius Ūkvedys  darbo grafikas
Galina Ivanovienė Sekretorė  darbo grafikas

 

 

Pedagoginių darbuotojų (mokytojų, koncertmeisterių) darbo grafikas 2019-2020 m.m.:   

  • 15.45 – 16.15  – pietų pertrauka                                                                                                                                          

Vardas, pavardė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

  FORTEPIJONO   SKYRIUS

Renata Trinkūnienė

13.00-20.00

9.00-13.40 NT*

8.00-8.30 NT*

13.00-20.00

Jelena Isakova

13.00-20.00

14.00-17.13 NT*

14.00-20.00

Vida Ivanovskaja

18.00-19.20 NT*

18.00-19.00 NT*

15.20-18.00

Lijana Jomantienė

9.00-12.00 NT*

14.00-19.10

9.00-12.00 NT*

13.30-19.00

14.00-19.10

10.00-11.00 NT*

13.00-19.10

8.00-11.00 NT*

13.30-17.30

Ala Sereda

13.00-19.10

13.00-16.30

17.00-19.00 NT*

13.30-17.20

18.00-20.00 NT*

11.00-12.00 NT*

13.00-19.10

12.20-18.00

18.30-20.25 NT*

Jelena Staniulienė

9.00-12.00 NT*

13.00-18.20

8.00-12.00 NT*

13.00-17.30

8.00-12.00 NT*

13.00-16.40

8.00-12.00 NT*

12.20-18.20

8.00-11.20 NT*

13.00-16.40

Danuta Stefanovič

10.00-10.30 NT

13.30-20.00

8.00-12.30 NT*

14.00-20.00

8.00-12.30 NT*

13.30-19.30

8.30-12.30 NT*

13.30-20.00

13.30-20.00

 AKORDEONO   SKYRIUS

Liudmila Bandalevič

15.45-17.20

15.45-16.30

15.45-18.10

15.45-17.20

15.45-16.30

Jelena Ivanovskaja

9.00-11.00 NT*

12.15-20.00

9.00-12.00 NT*

14.00-19.10

9.00-11.30 NT*

14.15-19.10

8.30-12.00 NT*

13.00-20.00

8.00-12.00 NT*

13.00-19.10

Valerijus Masėnas

12.15-20.00

12.00-18.00 NT*

9.00-12.00 NT*

14.00-18.20

9.00-10.25 NT*

13.00-20.00

14.00-18.15

Nijolė Skibienė

11.00-12.10 NT*

13.00-20.00

11.00-12.00 NT*

13.00-18.15

14.45-17.30

18.00-20.00 NT*

8.00-12.00 NT*

13.00-18.15

8.00-11.00 NT*

12.15-19.15

 PUČIAMŲJŲ IR MUŠAMŲJŲ INSTRUMENTŲ SKYRIUS

Žilvinas Kumpys

13.00-20.00

14.00-16.00 NT*

14.00-16.00 NT*

13.00-20.00

Vytautas Žemaitis

14.00-20.00

15.00-18.00 NT*

14.00-20.00

17.00-19.45 NT*

Tomas Želvys

13.00-20.00

15.00-19.00 NT*

13.00-20.00

15.00-19.00 NT*

Rimantas Rutkauskas

14.05-20.00

13.55-20.00

13.55-20.00

14.05-20.00

14.00-20.00

________

10.00-15.00 (šeštadienis)

Aleksandras Rogoža

13.00-17.30

13.00-17.30 NT*

13.00-17.30

13.00-17.30 NT*

Simonas Stonys

13.00-18.15

15.55-20.00 NT*

13.00-18.15

  STYGINIŲ INSTRUMENTŲ SKYRIUS

Edita Klapatauskienė

14.00-20.00

9-00-11.30 NT*

9.00-11.30 NT*

14.00-20.00

Danguolė  Neris  Životkevičienė

8.00-10.00 NT*

14.00-20.00

8.00-10.00 NT*

14.00-20.00

8.00-11.00 NT*

8.00-10.20 NT*

13.00-20.00

Viktorija Mameniškienė

9.00-12.00 NT*

13.00-20.00

9.00-11.27 NT*

13.00-20.00

 TEORIJOS   SKYRIUS

Irina Rodevič

12.15-19.00

13.45 -14.00 NT*

14.00-17.00

9.00-18.17 NT*

12.15-19.00

Olga Zinevič

13.00-19.00

14.00-18.10

9.00-15.00 NT*

13.00-19.00

9.00-11.57 NT*

14.00-18.10

Natalija Rogožienė

14.45-19.00

15.40-18.10

 

16.20-16.30 NT*

16.30-19.30

14.45-19.00

12.00-16.37 NT*

 CHOREOGRAFIJOS (ŠOKIO) SKYRIUS

Marija Dedel-Družina

13.00-20.00

14.00-16.00

13.00-20.00

9.00-12.23 NT*

8.00-12.00 NT*

13.00-20.00

Irma Jankūnienė

15.40-17.30

9.00-11.25 NT*

14.00-20.00

9.00-12.00 NT*

14.00-20.00

14.00-20.00

9.00-12.00 NT*

Natalja Šilobrit

14.00-18.00

14.50-18.10

13.00-19.00

12.00-13.25 NT*

16.00-20.00

 DAILĖS SKYRIUS

Vladimir Matijko

14.00-20.00

14.00-20.00

14.00-20.00

12.00-19.30 NT*

Asta Vasiliauskaitė

10.00-11.38 NT*

14.00-20.00

8.00-13.00 NT*

14.00-19.20

Simona Žilėnaitė

12.00-14.00 NT*

14.45-20.00

12.00-14.06 NT*

14.45-20.00

*NT –  darbas nuotoliniu būdu

 

Rėmėjai


2 % parama

Plento g. 5 , LT 17117

Šalčininkai

+370 380 51408

salcininkumenumokykla@gmail.com
Įm. kodas:      191417232