•  „Mes kiekvienas turim Lietuvą“             Minėdama Lietuvos atkūrimo šimtmetį, Šalčininkų S.Moniuškos menų mokykla 2018 m. balandžio 20 d. visus šalčininkiečius ir miesto svečius pakvietė į specialiai šiai progai skirtą renginį „Mes kiekvienas turim Lietuvą“.       Į renginį atvykusius dalyvius pasitiko Dailės skyriaus mokinių darbų paroda (mokytojai Asta Vasiliauskaitė […]

  • „JAUNOSIOS PIANISTĖS GARSINA MŪSŲ KRAŠTĄ“          2018 m. balandžio 27 d. Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų mokyklos jaunosios pianistės Danielė Jurgo ir Aneta Kočan (mokytojos Danuta Stefanovič ir Vida Ivanovskaja) vyko į XVIII respublikinį fortepijoninių ansamblių konkursą „Skambinu su draugu“, kurį  kasmet organizuoja Elektrėnų meno mokykla. Šis konkursas suburia jaunuosius atlikėjus iš visos Lietuvos. […]

  •  KVIEČIAME MOKYTIS MUZIKOS DAILĖS, CHOREOGRAFIJOS   Fortepijono skyrius – priimami vaikai nuo 6 metų; Akordeono skyrius – priimami vaikai nuo 6 metų; Styginių instrumentų skyrius (smuikas, violončelė) – priimami vaikai nuo 6 metų; Pučiamųjų, mušamųjų instrumentų skyrius (saksofonas, trombonas, mušamieji instrumentai) – priimami vaikai nuo 6 metų; Dailės skyrius – priimami 9 metų ir vyresni […]

  •   Festivalis-konkursas „Львёнок“ (Liūtukas) Lydoje            Gegužės  11 d. jau tradiciškai mūsų mokyklos fortepijono skyriaus mokiniai  dalyvavo  V-ame  respublikiniame vaikų kūrybos festivalyje–konkurse ,,Львёнок“ (Liūtukas), kurį organizuoja Lydos vaikų meno mokykla (Baltarusija).  2018 metai  –  festivaliui-konkursui ,,Львёнок‘‘ jubiliejiniai. Jis vyksta jau dešimtus metus ir penktus metus, kai festivalis-konkursas tapo respublikiniu. Tai 10 […]

  •   Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas-pleneras „Нёманская зямля“ (Nemuno žemė)  įvyko 2018 m. gegužės 12 d. Baltarusijoje.   Konkursą organizavo Lydos rajono Beriozovka miesto menų mokykla. Renginyje dalyvavo 4 mūsų mokyklos Dailės skyriaus mokiniai: Julija Aleksandrovič, Radoslav Judickij, Jekaterina Fedotova ir Darius Šimkonis. Pleneras vyko Nemano pakrantėje, labai gražioje ir tapybiškoje vietoje, kur per 3 valandas […]

 kovo 2018
PRANTRKTPNŠTSK
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Struktūra ir kontaktai

 

Valdymo struktūros schema

 

Administracija

 

Vardas, pavardė

Pareigos

Elektroninis paštas, telefonas

Atliekamos funkcijos

 direktorius

Aleksandr Godovščikov

Mokyklos direktorius

salcininkumenumokykla@gmail.com

Tel. 867428555

pareigybės aprašymas

as Tatjana Ulbin

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

(vaiko priežiūros atostogose)

salcininkumenumokykla@gmail.com

Tel. 868922369

pareigybės aprašymas

 nuotrauka Liudmila Bandalevič

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

salcininkumenumokykla@gmail.com

Tel.868600315

pareigybės aprašymas

 nuotrauka

Valerij Aikovskij

Ūkvedys

salcininkumenumokykla@gmail.com

Tel. 867872067

pareigybės aprašymas

 

 

Mokytojai

Nr.

Vardas, pavardė

 

Pareigos,

kvalifikacinė kategorija

 

Dėstomas dalykas

Kontaktiniai duomenys

1.       

Liudmila Bandalevič

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, 

mokytoja metodininkė

Muzikos instrumentas (akordeonas)

Tel. 868600315

l.bandalevic@gmail.com

2.       

Renata Trinkūnienė

 Mokytoja

Muzikos instrumentas (fortepijonas), antrasis muzikos instrumentas (fortepijonas), koncertmeisterė

 Tel. 868571117

3.       

Marija Dedel-Družina

Vyresnioji mokytoja

Choreografija

Tel. 860122577

edek92@gmail.com

4.       

Vitalij Godovščikov

Vyresnysis mokytojas

Muzikos instrumentas (klarnetas)

Tel. 867734420

vitalij.godovscikov@gmail.com

5.       

Jolanta Grabštunovičienė

Vyresnioji mokytoja

Antrasis muzikos instrumentas (fortepijonas)

Tel. 861463166

jolantamaesrto@gmail.ru

6.       

Jelena Ivanovskaja

Mokytoja metodininkė

Muzikos instrumentas (akordeonas)

Tel.868217577

jelena.ivanovskaja@elstatas.lt

7.       

Vida Ivanovskaja

Mokytoja metodininkė

 

Muzikos instrumentas (fortepijonas)

Tel. 861436455

vida.ivanovskaja@gmail.com

8.       

Irma Jankūnienė

Choreografijos skyriaus vedėja,

vyresnioji mokytoja

 

Choreografija

Tel. 867205737

irma.jankuniene@gmail.com

9.   

Lijana Jomantienė

Fortepijono skyriaus vedėja,

mokytoja metodininkė

 

Muzikos instrumentas (fortepijonas), antrasis muzikos instrumentas (fortepijonas)

Tel. 865555765

lijanajan@gmail.com

10.   

Edita Klapatauskienė

Vyresnioji mokytoja

Muzikos instrumentas (smuikas)

Tel. 861048148

edita.klapatauskiene@gmail.com

11.   

Žilvinas Kumpys

Vyresnysis mokytojas

Muzikos instrumentas (trimitas)

Tel. 860775176

zkumpys@yahoo.com

12.   

Valerijus Masėnas

Vyresnysis mokytojas

Muzikos instrumentas (akordeonas), akordeonistų orekstras

Tel. 869961318

valeramasenas@gmail.com

13.   

Vladimir Matijko

Mokytojas metodininkas

Dailė

Tel. 867706198

v.antakalnis@mail.ru

14.   

Tomas Želvys

 Mokytojas 

Muzikos instrumentas (saksofonas)

 Tel. 861140340

zelvystomas@gmail.com

15.   

Jarūnė Barkauskaitė

 Koncertmeisterė 

Styginių, pučiamųjų instrumentų skyriai

 Tel. 861323248

16.   

Irina Rodevič

Teorijos skyriaus vedėja,

mokytoja metodininkė

Solfedžio

Tel. 868746569

irodewic@rambler.ru

17.   

Aleksandras Rogoža

Mokytojas

Muzikos instrumentas (perkusija)

Tel. 862855071

kirkass@gmail.com

18.   

Natalija Rogožienė

Koncertmeisterė, 

jaunių choro vadovė

Koncertmeisterė choreografijos skyriuje

Tel. 864961220

notadore@yahoo.com

19.   

Rimantas Rutkauskas

Pučiamųjų instrumentų orkestro vadovas,

Pučiamųjų instrumentų skyriaus vedėjas

Muzikos instrumentas (eufonija)

Tel. 865509499

rutkauskasrimas@gmail.com

20.   

Ala Sereda

Antrojo muzikos instrumento skyriaus vedėja,

vyresnioji mokytoja

Muzikos instrumentas (fortepijonas), antrasis muzikos instrumentas (fortepijonas)

Tel. 861406674

ala.sereda@gmail.com

21.   

Natalja Šilobrit

Vyresnioji koncertmeisterė

Koncertmeisterė muzikos skyriuose

Tel. 862304709

julija258@mail.ru

22.   

Nijolė Skibienė

Akordeono skyriaus vedėja,

vyresnioji mokytoja

Muzikos instrumentas (akordeonas)

Tel. 867030984

skibiene@gmail.com

23.   

Giedrė Jackūnė

Mokytoja

Muzikos instrumentas (smuikas),

styginių instrumentų orkestras

 Tel. 868462642

giedre.jackune@gmail.com 

24.   

Jelena Staniulienė

Mokytoja metodininkė

Muzikos instrumentas (fortepijonas),

antrasis muzikos instrumentas (fortepijonas)

Tel. 861602610

jelena.staniuliene@gmail.com

25.   

Danuta Stefanovič

Mokytoja metodininkė,

vyresnioji koncertmeisterė

Muzikos instrumentas (fortepijonas), antrasis muzikos instrumentas (fortepijonas), koncertmeisterė

Tel. 861851418

petia19940404@gmail.com

26.   

Asta Vasiliauskaitė

Dailės skyriaus vedėja, 

mokytoja metodininkė

Dailė

Tel. 861405021

skulptora@gmail.com

27.   

Olga Zinevič 

Mokytoja metodininkė

Solfedžio,

jaunučių choras

Tel. 861476739

olmazin@gmail.com

28.   

Tatjana Ulbin

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

vyresnioji mokytoja

(vaiko priežiūros atostogose)

Solfedžio,

jaunių choras

Tel. 868922369

 tania.kukis@list.ru 

29.   

Danguolė Neris Životkevičienė

Styginių instrumentų skyriaus vedėja,

mokytoja metodininkė

Muzikos instrumentas (violončelė), muzikos istorija,styginių instrumentų orkestras

Tel. 861517537

danguole.neris@gmail.com

Rėmėjai


2 % parama

Plento g. 5 , LT 17117

Šalčininkai

+370 380 51408

salcininkumenumokykla@gmail.com
Įm. kodas:      191417232