• 2 Bandomoji naujiena

  Informacija ruošiama

 • 3 Bandomoji naujiena

  Informacija ruošiama

 • 4 Bandomoji naujiena

  Informacija ruošiama

 • Baletas

  Informacija ruošiama

 • Bandomoji naujiena

  Naujienos tekstas

Akordeono skyrius

Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos akordeono skyrius savo veiklą pradėjo 1974 m.- nuo pat pirmųjų mokyklos atidarymo metų. Skyriuje mokosi 39 mokiniai. Dvi mokyklos akordeono skyriaus abiturientės, įgijusios akordeono mokytojo specialybę, šiuo metu dirba mokykloje mokytojomis. Skyriuje dirba 4 mokytojai: Liudmila Bandalevič, Jelena Ivanosvkaja, Nijolė Skibienė ir Valerijus Masėnas. Skyriui vadovauja mokytoja Nijolė Skibienė.
Norinčių mokytis groti akordeonu yra daug. Mokydamiesi septynis metus, mokiniai išmoksta groti akordeonu ne tik sau, bet ir drauge muzikuoti ansambliuose bei orkestre.
Skyriuje veikia meno kolektyvai: akordeonistų kvintetas (mokytojos L.Bandalevič ir J.Ivanovskaja) ,akordeonistų orkestras (vadovas Valerijus Masėnas) . Glaudžiai bendradarbiaunant su fortepijono skyriaus mokytoja Danuta Stefanovič , buvo suburtas mišrus ansamblis.
Mokytojų paruošti kolektyvai bei solistai koncertuoja mokyklos , miesto , rajono , šalies bei užsienio kultūriniuose renginiuose . Laimi laureatų ir diplomantų apdovanojimus tarptautiniuose, respublikiniuose akordeonistų konkursuose.
Nemažai akordeono absolventų yra baigę studijas aukštesniuose muzikiniuose pakopose bei dirba muzikos srityje.

Rėmėjai


Contacts

Plento g. 5 , LT 17117

Šalčininkai

+370 380 51408

salcininkumenumokykla@gmail.com
Įm. kodas:      191417232