• Meistriškumo pamokos akordeono skyriuje

        2024 m. gegužės 21 d. mūsų mokykloje, akordeono skyriuje, svečiavosi Liublino M. Sklodovskos–Kiuri menų universiteto (Lenkija) profesorė Elwira Sliwkewicz Cisak bei Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos mokytoja ekspertė Jelena Berezina. Pedagogai akordeono skyriaus mokiniams pravedė meistriškumo pamokas, tema „Darbas su kūrinių atlikimo išraškingumu“, kurios yra svarbios kiekvienam muzikantui, norinčiam tobulinti savo grojimo įgūdžius […]

  • „Daina prie Šalčios” 2024 m.

      2024 m. gegužės 19 d. Šalčininkuose vyko festivalis „Daina prie Šalčios”. Tai tradicinis renginys, kuris tapo neatsiejama Šalčininkų rajono kultūrinio gyvenimo dalimi, suburiantys liaudies muzikos kolektyvus.  Renginyje savo meninius pasiekimus pristatė mūsų mokyklos Pučiamųjų instrumentų orkestras (vadovas Rimantas Rutkauskas), Akordeonistų orkestras (vadovas Valerijus Masėnas), Choreografijos skyriaus šokėjos (vadovė Marija Dedel-Družina), Jaunių ir jaunučių chorai […]

  • „MUZIKA IR ŠOKIS SPALVOMIS IR FORMOMIS“

      2024  m. gegužės 8 d. Šalčininkų S.Moniuškos menų mokykloje atidaryta respublikinio dailės mokinių kūrybinių darbų paroda „MUZIKA IR ŠOKIS SPALVOMIS IR FORMOMIS“, skirta Šalčininkų Stanislovo Moniuškos menų mokyklos 50 – mečiui. „Mūsų mokykloje pristatomos trys menų šakos: muzika, šokis ir dailė. Čia daugiausiai skamba klasikinė muzika, o choreografijos skyriuje vyksta klasikinio baleto pamokos. Dailės […]

  • Polionijos diena

        2024 m. gegužės 4 d. Šalčininkų rajono lenkai, kartu su visos Lietuvos tautiečiais, dalyvavo baltai – raudonoje lenkiškumo eisenoje. Žygiuodami Vilniaus gatvėmis, nuo Nepriklausomybės aikštės iki Aušros Vartų, Lietuvos lenkai paminėjo kelias svarbias šventes: Lenkijos Respublikos vėliavos, Gegužės 3-osios Konstitucijos, Polonijos ir užsienyje gyvenančių lenkų dienas. Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos pučiamųjų orkestras […]

  • „Dance Revoliution 2024”

        Labai džiugu, kad  Šalčininkų S.Moniuškos menų mokyklos choreografijos skyriaus pradinio ugdymo 2 klasės mokinės debiutavo tarptautiniame šokių konkurse „Dance Revolution 2024“, kuris vyko 2024 m. gegužės 4 d. Vilniuje. Šiais metais konkursas vyko keturioliktąjį kartą ir jame dalyvavo dar daugiau šokėjų ir šokių kolektyvų iš Vokietijos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos bei Lenkijos. Kiekvienais metais […]

Darbo laikas

Mokyklos darbo laikas:

 

pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis

7.00 – 20.00

 

Pamokų laikas:

1 pamoka –  12.25-13.10
2 pamoka –  13.15-14.00
3 pamoka –  14.05-14.50
4 pamoka –  14.55-15.40
5 pamoka –  15.45-16.30
6 pamoka –  16.35-17.20
7 pamoka –  17.25-18.10
8 pamoka –  18.15-19.00
9 pamoka –  19.05-19.50

 

 

Administracijos darbo laikas:

Vardas, pavardė Pareigos Darbo laikas 
Liudmila Bandalevič  Direktorė darbo grafikas
Tatjana Ulbin

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

darbo grafikas
Aleksandras Gudačius Ūkvedys darbo grafikas
Galina Ivanovienė Sekretorė darbo grafikas

 

 

     

                                                                                                                                                     PATVIRTINTA

                                                                                                                                                     Šalčininkų S.Moniuškos menų mokyklos

                                                                                                                                                     direktoriaus 2023 m. rugsėjo 28 d. įsakymu Nr. P-47

 

PEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ DARBO GRAFIKAS 2023-2024 M.M.

 

  •  15.45-16.15 – pietų pertrauka

Vardas, pavardė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

  FORTEPIJONO   SKYRIUS

Jelena Isakova

13.40-19.55 13.00-17.40 NT

13.40-19.55

Danuta Stefanovič

9.00-13.00 NT

14.00-19.55

9.00-12.00 NT

13.10-19.55

9.00-12.00 NT

13.35-19.55

9.00-12.00 NT

13.35-19.55

8.00-11.15 NT

13.10-19.55

Taisija Kuščenko

8.30-12.00 NT

14.00-19.55

8.30-12.00 NT

14.00-19.55

Jelena Staniulienė

8.00-12.00 NT

13.10-19.55

8.00-12.00 NT

13.10-19.55

9.00-12.20 NT

13.10-19.55

8.00-12.00 NT

13.10-19.55

8.00-11.35 NT

13.10-19.55

Lilija Ozarovskaja

14.50-18.15 14.00-17.05 NT

14.0-17.25

17.25-18.10 NT

18.10-18.40

15.10-17.50

 

Anželika Siliukienė

13.35-17.25

17.25-19.40 NT

14.50-15.45

15.45-16.50 NT

16.50-18.15

14.00-17.25

 AKORDEONO   SKYRIUS

Jelena Ivanovskaja

9.00-12.00 NT

13.10-19.55

9.00-12.00 NT

13.10-19.55

9.00-13.00 NT

14.00-19.05

9.00-12.30 NT

13.10-19.55

9.00-12.00 NT

13.10-19.55

Valerijus Masėnas

13.10-14.00

14.00-14.50 NT

15-50-19.55

9.00-12.00 NT

14.00-19.55

9.00-12.25 NT

14.50-19.55

10.00-12.00 NT

14.00-18.15

Nijolė Skibienė

10.00-12.30 NT

14.45-18.15

10.00-12.00 NT

13.10-18.15

10.00-12.00 NT

14.45-18.00

12.00-12.00 NT

13.10-18.15

Edvin Cilindz

9.00-12.00 NT

14.00-19.05

9.00-11.10 NT

14.00-19.55

 PUČIAMŲJŲ IR MUŠAMŲJŲ INSTRUMENTŲ SKYRIUS

Andrius Stankevičius

14.00-19.55 14.00-19.55 13.00-19.55 NT

Julius Černius

13.10-19.55 13.00-18.10 NT 13.10-19.55

Rimantas Rutkauskas

14.00-17.25

17.25-18.10 NT

18.10-19.10

19.10-19.55 NT

14.00-16.30

16.30-17.20 NT

17.20-18.10

18.10-19.55 NT

14.00-14.50 NT

14.55-19.55

14.00-17.20

17.20-19.22 NT

14.00-15.45 

15.45-16.30 NT

16.30-17.20 

17.20-19.55 NT

ŠEŠTADIENIS

10.00-12.50 NT

Tomas Ciūnys

15.00-18.10 NT 13.10-19.05 14.55-18.10 NT 13.10-19.05

Robertas Katinskas

9.00-12.30 NT

14.00-19.55

9.00-12.25 NT 14.00-19.55

Dzmitry Syrets

14.00-19.55

15.00-20.00NT 14.50-19.50 10.00-16.55 NT  

  STYGINIŲ INSTRUMENTŲ SKYRIUS

Lukrecija Serapinaitė

10.00-11.30 NT

13.10-19.05

10.00-14.00 NT

10.00-11.30 NT

13.10-19.05

Danguolė  Neris  Životkevičienė

8.30-11.30 NT

14.00-19.55

8.30-11.30 NT

15.40-19.55

9.00-10.55 NT

15.40-19.55

Viktorija Mameniškienė

9.00 -10.00 NT

9.00-12.00 NT

13.10-19.55

9.00-11.00 NT

13.10-19.55

 TEORIJOS   SKYRIUS

Olga Zinevič

14.50-19.05

14.00-19.05

8.00-16.55 NT

14.50-19.05

13.10-18.15

Olga Karčevska

14.50-19.05

19.05-20.00 NT

14.50-17.25

17.25-18.25 NT

14.30-16.05 NT

14.50-19.05

19.05-20.00 NT

14.50-17.25

Natalija Rogožienė

14.50-18.15

14.50-15.45

15.45-16.30 NT

16.30-18.15

13.00-18.50 NT 15.40-18.15

14.50-18.15

 

CHOREOGRAFIJOS (ŠOKIO) SKYRIUS

Marija Dedel-Družina

9.00-11.00 NT

13.10-19.55

8.45-13.00

14.00-17.25

13.10-19.55

9.00-12.20 NT

14.00-19.05

Irma Jankūnienė

9.00.12.00 NT

17.20-19.55

9.00-12.00 NT

14.00-19.05

9.00-12.00 NT

14.00-19.55

9.00-10.05 NT

14.00-19.55

 DAILĖS SKYRIUS

Vladimir Matijko

9.00-12.00 NT

14.00-19.55

9.00-12.00 NT

14.00-19.55

9.00-12.00 NT

14.00-19.55

Asta Vasiliauskaitė

9.00-12.45 NT

14.00-19.55

9.00-13.00 NT

14.00-19.55

Ivona Baban

10.00-14.00 NT 14.50-19.55 15.40-19.55 14.50-19.55 10.00-13.00 NT

 

 KONCERTMEISTERIAI

Natalja Šilobrit

14.00-19.05

14.00-19.55

14.25-14.50

14.50-15.35 NT

15.35-16.55

16.55-17.20 NT

17.20-19.05

14.20-14.45

14.45-15.40 NT

15.40-19.55

15.00-17.05 NT

Lina Šatkutė

9.00-10.45 NT

13.00-20.00

*NT –  darbas nuotoliniu būdu

 


                                                                                                            

 

Rėmėjai


1,2 % parama

Plento g. 5 , LT 17117

Šalčininkai

+370 380 51408

salcininkumenumokykla@gmail.com
Įm. kodas:      191417232