• Įspėjimas dėl neteisėtų veiksmų nuotolinio mokymosi metu

    ŠALČININKŲ S. MONIUŠKOS MENŲ MOKYKLOS MOKINIŲ, JŲ TĖVŲ DĖMESIUI!        Esant šiai krizinei situacinei valstybėje, mokymas iš namų, naudojant technologijas, tapo iššūkiu mokytojams, mokiniams ir jų tėvams. Prie to turėsime visi prisitaikyti. Atsiranda asmenų, kurie nuotolines pamokas bando apsunkinti ar net sutrukdyti. Jau buvo atvejų, kai mokiniai perduoda savo prisijungimo duomenis ar persiunčia […]

 • NUOTOLINIS MOKYMAS

     Atsižvelgdami į Lietuvos teritorijoje paskelbtą karantiną informuojame, kad mokyklos mokytojai pasiruošę užtikrinti tolesnį ugdymo procesą nuotoliniu būdu, kuris bus vykdomas nuo 2020 m. kovo 30 dienos (pirmadienio).   Įsakymas dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu    Gerbiami tėveliai ir mokiniai, prašome aktyviai bendrauti su SPECIALYBĖS ir KITŲ dalykų mokytojais ir nuotolinio ugdymo procesą organizuoti […]

 • MOKINIŲ PAVASARIO ATOSTOGOS

                  Mokykloje skelbiamos mokinių pavasario atostogos nuo 2020 m. kovo 13 d. iki kovo 27 d. 

 • Informacija dėl koronaviruso

      Šalčininkų rajono savivaldybės administracija atsižvelgdama į tai, kad Lietuvos Respublikoje paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija, ir į sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo rekomendacijas, nusprendė atšaukti visus iki balandžio 30 d. uždarose patalpose numatytus renginius Šalčininkų rajone, taip pat renginius, skirtus Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui. Gerbiamieji tėveliai, informuojame, kad […]

 • Jaunųjų pianistų dalyvavimas Vilniaus knygų mugėje

      2020 m. vasario 20-23 d. vykusi tarptautinė Vilniaus knygų mugė tapo didžiuliu reiškiniu mūsų šalyje. Jau 21-ąjį kartą organizuotame renginyje netruko įdomių knygų pristatymų, žinomų svečių, diskusijų, koncertų bei pokalbių. 2020 m. vasario 21 d. Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos mokytojos Jelenos Staniulienės paruošti mokiniai – Eva Karčevska, Tomas Jarmolkovičius, Agnė Staniulytė – […]

 balandžio 2020
PRANTRKTPNŠTSK
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Tarptautinio projekto “Muzikinis draugystės tiltas Šalčininkai-Lyda” konferencija

 

  Bendradarbiaujant su Lydos vaikų muzikos menų mokykla (Baltarusijos Respublika), Europos Komisijai buvo pateikta projekto „Muzikinis draugystės tiltas Šalčininkai-Lyda“ paraiška pagal 2014-2020 m. Latvijos-Lietuvos-Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Šios ES finansuojamos programos strateginis tikslas – stiprinti santykius, ugdyti gebėjimus ir dalytis patirtimi tarp Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos žmonių bei organizacijų per kartu įgyvendinamus bendrus projektus, kuriais siekiama iš esmės gerinti gyvenimo kokybę pasienio regionuose.  Įgyvendinant projektą bus pasinaudota skiriamomis ES ir valstybių biudžeto lėšomis mokyklų teikiamų paslaugų kokybei pagerinti. 

  Įgyvendinant projektą 2020 m. vasario 6 d. Šalčininkų kultūros centre įvyko pirmasis bendras dviejų projekto partnerių (Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų ir Lydos vaikų muzikos menų mokyklų) renginys – konferencija “Kultūros ir muzikos švietimo vaidmuo, plėtojant Lydos ir Šalčininkų pasienio regionų tarptautinį bendradarbiavimą”. Konferencijos vedėjai, Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos mokytojai Danuta Stefanovič ir Valerijus Masėnas,  pristatė Šalčininkų rajono savivaldybės svečius: Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotoją Beatą Petkevič, kuri tarė sveikinimo žodį bei mero Zdzislavo Palevičiaus vardu padėkojo tiems, kurie ėmėsi ir vykdo projektą, Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narį Tadeušą Romanovskį, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėją Reginą Markevič, Jungtinio techninio sekretoriato projektų vadovę Jurgitą Rasinskienę ir projektų finansininkę Kristiną Šablinskienę, Eišiškių muzikos mokyklos direktorę Anželiką Siliukienę bei svečius iš Lydos.

  Jungtinio techninio sekretoriato projektų vadovė Jurgita Rasinskienė papasakojo, kaip gimė projektas, kaip jis vykdomas.

  Istorikas, psichologas, ES socialinės srities ir švietimo projektų lektorius Ričardas Pabiržis kalbėjo apie istorinį, geografinį, kultūrinį, heraldikos bendrumą Lietuvos ir Baltarusijos pasienio teritorijose, savo pasakojimą iliustruodamas vaizdine medžiaga. Jis pasidžiaugė, kad tiesiami ne tik kultūriniai, bet ir bendravimo tiltai tarp dviejų pasienio valstybių.

  Lydos rajono vykdomojo komiteto kultūros skyriaus darbuotoja Voitiukevič Natalija pristatė Lydos rajono kultūros įstaigų tinklo veiklą kultūros plėtros ir kultūros paveldo išsaugojimo srityse.

  Apie Lydos vaikų muzikos menų mokyklą, jos veiklą ir pasiekimus, plėtojant muzikinį ugdymą regione, pasakojo  mokyklos direktorė Jelena Žilinskaja, o su Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų mokykla ir veiklos rezultatais supažindino laikinai einanti direktorės pareigas Liudmila Bandalevič, kurios pasakojimą iliustravo mokyklos mokinių koncertas, kuriame dalyvavo: Danielė Jurgo ir Aneta Kočan su choreografijos skyriaus mokinėmis (mokytojos Danuta Stefanovič ir Marija Dedel Družina), kamerinis ansamblis: Anastazja Ivanovskaja, Aleksander Ivanovskij ir Nelia Voitechovič (mokytojos Jelena Ivanovskaja ir Jelena Staniulienė), Tomas Jarmolkovičius (mokytoja Jelena Staniulienė), Dominik Sinkevič (mokytojas Vytautas Žemaitis, koncertmeisterė Danuta Stefanovič), Agnė Staniulytė ir Tomas Staniulis (mokytojos Jelena Staniulienė ir Liudmila Bandalevič).

  Konferencijos dalyviai  išklausė Lydos vaikų muzikos menų mokyklos mokytojų Olgos Gurkovos ir Jelenos Zapivalovos pranešimus: “Kultūros paveldo vaidmuo augančios kartos švietime ir ugdyme” bei  “Baltarusių muzikinės kultūros tradicijos “Užgavėnių apeigos”.

  Apie Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų mokyklos ir Lydos vaikų muzikos menų mokyklos draugystės ištakas, apie bendradarbiavimą su kolegomis iš Lydos papasakojo Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestro meno vadovas Rimantas Rutkauskas.

  Konferencijos metu vyko Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų mokyklos dailės skyriaus mokinių darbų paroda muzikos tematika. Parodą ir mokinius parengė mokytojai: Asta Vasiliauskaitė, Vladimir Matijko, Simona Žilėnaitė.  Parodoje pristatyti mokinių Fainos Kot, Deivydo Jablonskio, Monikos Valickytės, Lijanos Bagdiunaitės,  Agatos Ragoža, Aurelijos Gželkaitės,  Radoslavo Judckio, Joanos Šolobrit piešiniai. Buvo eksponuojami ir jau baigusiųjų mokyklą mokinių geriausi darbai. Vaikų kūriniuose atspindėjo mokinių susidomėjimas  muzika, įspūdžiai iš aplankytų koncertų,  gilinimasis į kompozitorių Stanislavo Moniuškos,  Fryderiko Šopeno kūrybą.

  Konferenciją vainikavo Lydos  vaikų muzikos menų mokyklos  nuotaikingas estradinio orkestro  “Esperanto” koncertas „Muzika be sienu”, po kurio renginio dalyviai turėjo progą pabendrauti, pasidalinti įspūdžiais vakaronės metu. Kitas bendras dviejų mokyklų renginys vyks jau Lydoje 2020 m. gegužės mėnesį.

 

https://bit.ly/2vgiEwJ

 

 

 

 

Rėmėjai


1,2 % parama

Plento g. 5 , LT 17117

Šalčininkai

+370 380 51408

salcininkumenumokykla@gmail.com
Įm. kodas:      191417232