• Su Tarptautine mokytojų diena!

          Ačiū Jums, mieli mokytojai, už nesuskaičiuojamus patirties lobynus, kuriais dalinatės su savo mokiniais. Sveikiname su Tarptautine mokytojų diena!    

 • Siūlomas darbas mušamųjų instrumentų mokytojui

    1. Mokyklos pavadinimas: Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų mokykla  2. Pareigybės pavadinimas: mušamųjų instrumentų  mokytojas 3. Darbo krūvis: 0,5 etato 4. Darbo sutarties rūšis: terminuota darbo sutartis nuo 2022-10-10 iki 2023-05-31 5. Kvalifikaciniai reikalavimai: aukštasis pedagoginis išsilavinimas, mušamųjų instrumentų mokytojo kvalifikacija. 6. Siūlomas atlyginimas (bruto) nuo  690 iki 890 eurų (priklausomai nuo turimos kvalifikacinės kategorijos […]

 • Derliaus šventė Šalčininkuose 2022

    2022 m. rugsėjo 18 d. tradicinėje Derliaus šventėje Šalčininkuose jaunus talentus pristatė Šalčininkų S. Moniuškos menų mokykla, ypatingą nuotaiką kūrė akordeonistų (vadovas Valerijus Masėnas), pučiamųjų instrumentų (vadovas Rimantas Rutkauskas) orkestrai, šokėjų grupė (vadovė Marija Dedel-Družina).  Šventėje taip pat grojo pučiamųjų, mušamųjų instrumentų mokytojų ansamblis: Andrius Stankevičius (trimitas), Tomas Ciūnys (trombonas), Tomas Želvys (saksofonas), Vytautas […]

 • Sveikiname Mokslo ir žinių dienos proga

      Rugsėjo 1-osios, Mokslo ir žinių dienos proga linkime sėkmingo ir prasmingo starto į muzikos ir meno pažinimo kelionę, kurioje mus lydės smalsumas, tobulėjimas, kūryba. Kelkime naujus iššūkius, nenustokime tyrinėti, nuolat judėkime pirmyn ir pasieksime neįtikėtinų rezultatų. Sėkmės!  

 • VII tarptautinis konkursas-festivalis „Integracje muzyczne 2022”

       2022 m.  birželio 8-12 dienomis, po ilgos dviejų metų pertraukos, Šalčininkų rajono muzikos ir menų mokyklų mokiniai dalyvavo tradiciniame VII-ame tarptautiniame konkurse-festivalyje „Integracje muzyczne 2022”, kurį organizavo draugijos „Wspólnota Polska“ Torunės skyrius, Torunės pavietas (Starostwo Powiatowe w Toruniu) ir Chelmžos I laipsnio muzikos mokykla. Konkurso „Integracje Muzyczne“ garbės globėju yra Kujavijos Pamario vaivadijos […]

Paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena

 

2022 m.  birželio 1 d. Šalčininkuose paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šia proga S. Moniuškos menų mokykla pakvietė į šventinį renginį „Vaikystė muzikos garsų ir šokio jūroje“, vykusį Šalčininkų kultūros centre.

Atvykstančius vaikus ir jų šeimos narius pasitiko tapybos ir keramikos darbų paroda „Jaunieji talentai“. Tačiau tikslas buvo kitas – jaudinantis koncertas, kai tėvai gali pamatyti savo vaikus scenoje. Koncerto visi laukė su jauduliu: vaikai ir jaunimas, jų mokytojai ir tėvai. Kiekvienas iš savo pusės laukė pasirodymo scenoje.  Scenoje pasirodė geriausi  Šalčininkų Stanislovo Moniuškos menų mokyklos kolektyvai ir atlikėjai.  Vaikai scenoje turėjo galimybę atskleisti savo talentus ir nustebinti tėvus. Jie dainavo, grojo, šoko ir tiesiog linksminosi, o sužavėti tėvai negailėjo aplodismentų.

Renginyje dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo, Šalčininkų rajono mero padėjėjas Valdemar Sliževski ir mokinių tėvai.

Šalčininkų rajono mero vardu mažiausius šalčininkiečius ir jų šeimos narius sveikino mero padėjėjas Valdemar Sliževski.

– Ši šventė yra didelė ir ypatinga. Mero vardu sveikinu visus čia susirinkusius, linkiu, kad šis koncertas taptu ta akimirka, kai prasideda gražiausiais metų laikotarpis – atostogų, šilumos, gėrio ir grožio etapas – vasara. Tai, kad esame šiandien kartu, parodo mūsų vieningą bendruomenę, kuri turi tas vertybes. Vertybes, kurios jungia, leidžia augti, sudaro sąlygas džiaugtis kiekviena diena. Dėkojame organizatoriams – S. Moniuškos menų mokyklai. Dideli aplodismentai Jūsų mokytojams už tai, kad šiandien scenoje turime galimybę pamatyti didelius atlikėjus ir mūsų ateitį – mūsų vaikus, – tarė V. Sliževski.

Žiūrovų laukė visa puokštė talentingų mokinių pasirodymų:  jaunučių choras, jaunių choras, styginių instrumentų orkestras, akordeonistų kvintetas ir kiti. Programos kulminacija tapo baleto „Kaip tapti balerina“ premjera. Koncertas, kaip visada, buvo iš tiesų aukšto meninio lygio. Viskas apgalvota iki smulkmenų, įdomi ir prasminga programa. Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos auklėtiniai padovanojo savo tėvams daugiau negu koncertą, jie padovanojo emocijas ir gražius prisiminimus, kurie, be abejo, liks kiekvieno atmintyje. Galime drąsiai didžiuotis jaunos kartos gebėjimais ir talentais. Ačiū!

 

Rėmėjai


1,2 % parama

Plento g. 5 , LT 17117

Šalčininkai

+370 380 51408

salcininkumenumokykla@gmail.com
Įm. kodas:      191417232